2021 1st INTERNATIONAL THE GLADIATOR FILM FESTIVAL.

Dünyanın Film Gladiatörleri, sanat savaşına giriyor!

International Cinema Community CEO & Founder Eldar Bora;

ICC herzaman kaliteli organizasyonların peşinde ve ortakliklarda ise arkasında olmuştur! vizyon sahibi her festival için destek vereceğiz ve bu festivallerden biriside The Gladiator Film Festivali olacak!

Gizem Esen ICC Genel Sekreteri;

The Gladiator Film Festivali kaliteli bir organizasyon olacak! bu isminden ve sloganından açıkça belli...

TGFF Official Director Atlas Alipour;

Umut bir sinemacı için çok önemlidir, umut sunmadığınız yol göstermediğiniz bir sinemacı yeteneğini insanlarla buluşturamaz!

Bizim Asıl hedefimiz gerçek sinemacılara yeni kapılar açmak ve onlara umut sunmaktır.

başvuru yapMAK

SUBMISSION

Filmlerinizi nasıl göndere bilirsiniz bize!

Filmlerinizi ve Projelerinizi bize iki türde göndere bilirsiniz. öncelikle TGFF sitesi ONLINE SUBMISSION bölümünden formu doldurarak. bir diğer gönderim yöntemi ise FILMFREEWAY üzerinden filmmaker hesabi açarak film, photograf ve ya tasarim projenizi ve tum detaylari ve materyalleri oraya yükleyim direkt festival sayfamiza girerek projenizi sumabilirsiniz.

TGFF OFFICIAL

WINNERS

JURY SPECIAL SECTION

Aashish Rego – I bow to thee O Mother 

Ernesto Estatico – Get Out & Win

Aashit Chatterjee - The Lens 

Francis Hibbs – Deaths Design

Jeremy Harris – Attack of Tact 

J. Samuel Ryan – An Inconvenient Ruth

Steven Luchel – Smoking Kills 

Adam Fiske – Lace Monster

Munnawar Shami…- Gaav Pudhe Aahe…

Mihnea Cernat – Class Reunion 

Katsuhide Yamago – no plan 

Willie Singh – Hero 

Sahar mirzaeianfar – Blood 


BEST SCREENPLAY

Michael Williams – Building On Blanco St.

Michelle Lewis – Thick and Thin 


JURY SPECIAL AWARD 

Julius Jefferson- My Nigga White Jesus

Piero Cannata – Script

Sam Locke – The Fiendish Machinations…

Michael Drobny – Viridian

Charles A. Christm… - The Flower People 

Isao Furugori – First 

Michael Fleming - Parallax


BEST SHORT

Jonathan Degrelle -Transfert

Geoffrey Gould – Bucky

Peilin Kuo – Once Upon a Time in the… 

Yurii Onyshchenko – Blud

Joachim H. Böttcher – The ticket to be 

Shanoob Karuvath – Veyil Vizhave 

Alexander Decom… – This No Land 


BEST DIRECTOR

Fabio Massa – Never forever

Hamid Tamjidi – Endless Night

Lucy Morningstar… – Natalia Wolf

Mikael Drobny – Viridian 

Rudy Keil – Separates

Alexander Decom… – This No Land 


BEST FEATURE

Augusto Tamayo – Sebastiana : The Curse

Cristian Bidone – The Visible Friend 

Russ Emanuel – Wisper

Christopher Johnson – Beater 

Tyler Farr – Avocado Toast

Salvatore Vitiello – The Fragile Friend


BEST PRODUCTION

Josh Tickell, Rebec… – The Revolution Generation …

Marco Riva – Boschi, cavar carbone 

Dominic Power – Medicine 

Seidy Lopez – Shevolution


BEST CINEMATOGRAPHY

Riccardo D’aless… – Eleonora

Mark Velikanov – Everything will be fine…

Jonathan Degrelle – Transfert 

Boldizsar CR – Immunity

Mersal alshamsi – what if

Youen Leclerc – Bonne Journee


BEST SCI-FI

Jonathan Degrelle – Transfert

Russ Emanuel – The Assassin’s Apprentice 

Rudy Keil – Separates


BEST DRAMA 

Mark Velikanov – Everything will be fine…

Seidy Lopez – Shevolution

Vinod Sam Peter – Puglya

Rebecca Harris – Smi… – Out Of Time 


BEST HORROR

Mena Guy – Monster

Zach Price – The Whistle

Aaron Richardson – The Veil

James Furlong – Sclera Absentia

Batuhan Ibrahım – Twisted 

Justin Head – Queen of the dead

Kevın Lucero Less – It Ends Wıth A Knife 

Tom Aspy – $700+


BEST EXPERIMENTAL

Riccardo D’aless… – Eleonora

Sakurako Shibata – Run 

Mycle Scheuer – The Painting In The Lobby

Boldizsar CR – Immunity

Nuno Franco – One Year Pandemic

Monika Peczeli – Quantum love

Kushal verma – Offline 

Ingrid Nachstern – Shoe Horn/Office 

Youen Leclerc – Bonne Journee

Leonardo Arangui… – The Insomnia Plague


BEST DOCUMENTARY

George V. Lopez,…  – Conjunto Universal 

Chris Hite, Dennis… – Firestorm ’77 The True Stor… 

Cristian Bidone – Suburban Ronin 

Sanjin Miric,MA – Seven Thousand Souls

Maurice Micallef – The Romans 

Vee Rodriguez – Look At Us Now : A Comic…

Tracey Cochrane – Dead.Boy.

Marco Riva – Boschi, Cavar Carbone 


BEST ANIMATION

Hermann kayode – Red like Hell : the red ghost

Ken Yoffe & Ellen… – Justin and the Werloobee 

Damon Wellner – HOOD: A Star Wars Story 

Shreyasee Konar – Pipe Dream 

Bellopropello – Dystopia


BEST MUSİC VIDEO

 Michael McCallum – Love is Wild 

Ryan Fauntleroy,… – A Film About Life

Fabio Teriaca – I’ll Be With You ( Con Te Saro)

Bize Yazın

Fikir, Görüş ve ortaklıklar için lütfen alttaki forumdan bizimle iletişime geçin.
Name E-mail Message Submit

The Gladiator Film Festival

Bizim içim herzaman önemli olan şey sizin fikirlerinizi ve önerilerinizi almak ve sizinle birlikte yürümektir. başarı ve gabiliyet ancak buşekilde yaşanır! bu gabiliyet ve başarı sadece sizi değil bizide etkilemekte. buyüzden fikirlerinizi bizimle paylaşın sorunlarınıza bizi ortak edinki DAHADA BÜÜYELİM!

+905344019700

thegladiatorfilmfestival@my.com
communityofcinema@my.com 

Sun: Closed, Mon-Fri: 8 am-6 pm, Sat: 10 am-4 pm